Kategorie

Inżynieria kreatywności w projektowaniu innowacji - Czesław Cempel

Kod produktu: 1178
 • Wydawca / Rok: Politechnika Poznańska
 • Ilość stron / format: Instytut Technologii Eksploatacji – PIB / 2013
 • ISBN / ISSN: 340 / B5 / twarda'
 • szt.
  20,00 zł

       Opiniowana książka jest pierwszą kompleksowa publikacją, ujmującą komplementarnie wiele aspektów twórczego działania człowieka oraz kształcenia postaw twórczych i umiejętności kreatywnego rozwiązywania różnorodnych problemów – od takich, które mają znaczenie lokalne do globalnych.
  Autor poprzez treść tej niezwykle przydatnej i potrzebnej książki, w każdym z rozdziałów i z wielką determinacją, a zarazem w sposób wciągający czytelnika do wspólnego myślenia, przekazuje ważną wiedzę, myśli i postawy, które wyrażam aforyzmem: „kreatywność nie jest stacją, do której się jedzie, tylko sposobem podróżowania”.

  Profesor Wojciech Kacalak – Politechnika Koszalińska

      … Na zakończenie mojej, zapewne niewystarczająco wnikliwej opinii, stwierdzam, że jestem pod wielkim wrażeniem pracowitości Autora, który zebrał ogromną ilość informacji w projektowanej do wydania książce. Jestem też przekonany, że dzieło to może spełnić na naszym rynku wydawniczym zasadniczą rolę w popularyzacji problematyki kreatywności. Uważam też, że problematyka ta powinna być chociaż zasygnalizowana na wszelkiego rodzaju studiach, a może nawet już od najwcześniejszych lat edukacji szkolnej.

  Profesor Jan Koch – Politechnika Wrocławska